www.elektrykusterka.pl

Elektryk Mokotów

 

Niebezpieczeństwo, jakie stwarza wadliwie działająca instalacja elektryczna jest poważne. Nie należy go lekceważyć. Wezwanie elektryka często wymaga czasu, co powoduje dalszy wzrost zagrożenia porażenia prądem, a nawet pożaru, lub też konieczność wyłączenia częściowo lub całościowo instalacji elektrycznej. Tymczasem nasza firma działa jako specjalistyczna firma realizująca zarówno instalacje elektryczne od podstaw, jak również wykonująca niezbędne naprawy. Każdy elektryk Mokotów działający w imieniu naszej firmy jest przeszkolony, doświadczony oraz gotowy do pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


Realizujemy zlecenia zarówno w zakresie diagnostyki oraz naprawy instalacji elektrycznej oparte o:
- lokalizację zwarć w instalacji elektrycznej,
- lokalizację uszkodzonych kabli,
- naprawę gniazdek elektrycznych,
- wymianę okablowania,
- naprawę skrzynek bezpiecznikowych i mechanizmów różnicowych.


Wykonujemy również modyfikację, wymianę oraz wykonanie nowych instalacji w nowym oraz starym budownictwie. Opiera się to o:
- wykonanie nowych instalacji elektrycznych,
- pełne okablowanie,
- wykonanie skrzynek bezpiecznikowych wraz z mechanizmem różnicowym,
- przygotowanie instalacji pod podłączenie urządzeń elektrycznych,


Taka kompleksowa realizacja to gwarancja bezpieczeństwa, wysokiej efektywności oraz skuteczności całej instalacji na wiele lat. Gwarantujemy, że wykonane oraz modernizowane i serwisowane przez nas instalacje będą zgodne z indywidualnymi wymaganiami klienta oraz jego potrzebami.


Elektryk Mokotów - Zapraszamy

Obszar działania


Warszawa
Mokotów, Praga Południe
Wola, Ursynów, Bielany Śródmieście, Targówek, Bemowo, Ochota, Praga Północ, Białołęka, Wawer, Żoliborz, Ursus, Włochy, Rembertów, Wesoła, Wilanów

Oraz miasta
Józefów, Otwock, Wiązowna, Wawer, Piaseczno